• Biuro rachunkowe w Łodzi - Lucas Finacial

    LUCAS FINANCIAL - ACCOUNTING
    to efektywne zarządzanie finansami
    i księgowością

O NAS

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji wszystkich potrzeb finansowo - księgowych, aby maksymalnie ułatwić Ci skoncentrowanie się na własnych celach biznesowych. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Naszą uwagę skupiamy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, co pozwala na dalszą analizę spółki oraz na zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego klientów. Wysoką jakość gwarantuje dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego przez naszych pracowników. W naszej pracy łączymy wypracowane doświadczeniem i tradycją standardy rachunkowe z wybiegającą w przyszłość wizją księgowości informatycznej, będącej źródłem wiedzy dla menadżera. Z księgowości uczyniliśmy sztukę pamiętając jednak o tym, że nie istnieje ona dla samej siebie, ale przede wszystkim pełni funkcje użytkowe w firmie, dostarczając informacji o wszystkich istotnych zdarzeniach, jakie w niej zachodzą. Stabilny rozwój i profesjonalne zaplecze kadrowe sprawiło, że jesteśmy cenionym partnerem na rynku usług finansowo – księgowych.Rozbudowana ewidencja analityczna ułatwia szczegółową kontrolę finansów oraz badanie realizacji celów przedsiębiorstwa w ramach dodatkowej usługi "raporty menedżerskie". Lucas Financial - Accounting świadczy usługi Outsourcingowe. Takie rozwiązanie pozwala na skoncentrowanie się przedsiębiorstwa na jego podstawowej działalności, jednocześnie dając wiele zalet. Do najważniejszych możemy zaliczyć obniżenie kosztów a także profesjonalizm, wynikający z powierzenia spraw specjalistom z zewnątrz.

 

Zaangażowana i elastyczna kadra

W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi współpracujemy z biegłymi rewidentami  prawnikami oraz informatykami. Jednak głównym atutem Lucas Financial - Accounting są jej pracownicy - doświadczeni, kreatywni chętni do podejmowania nowych wyzwań. Do zarządzania finansowo – księgowego podchodzimy z pasją, stale podnosząc swoje umiejętności.

Posiadamy świadectwo kwalifikacji Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w postaci Certyfikatu Księgowego NR 4990/2004.

Ciągle podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez liczne odbyte Studia Podyplomowe, Kursy (Studia Podyplomowe: MINI MBA; Fundusze Unii Europejskiej; Międzynarodowa Sprawozdawczość Finansowa; Rachunkowości i Zarządzania Finansowego; Kursy: Nowe Zasady Księgowości; ABC Zamówień Publicznych, Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa).

Wydajność sprawdzonych mechanizmów

Naszym celem jest nie tylko dostarczanie najlepszych rozwiązań finansowo - księgowych, ale również dbanie o pełne bezpieczeństwo oferowanych usług. Dzięki współpracy z Lucas Financial – Accounting będą mogli Państwo skoncentrować się na prowadzeniu biznesu wiedząc, że nad księgowością i finansami czuwają profesjonaliści. Wysoki standard oferowanych przez nas usług oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że Lucas Financial - Accounting to solidny i niezawodny partner.

Wizja wybiegająca w przyszłość

Zauważamy, że technika idzie do przodu i bardzo chętnie korzystamy z jej udogodnień. Po to, aby nasi klienci mogli na bieżąco otrzymywać sprawozdania księgowe, wprowadziliśmy innowacyjną usługę bezpośredniego dostępu do danych finansowo – księgowych przez Internet. Przy użyciu poczty elektronicznej błyskawicznie przesyłamy potrzebne w firmie zestawienia i raporty. Ponadto oferujemy dodatkowe usługi organizacyjne, takie jak wprowadzenie budżetowania czy rachunkowości zarządczej, które będą w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom teraz i w przyszłości.

Bogata oferta i doświadczenie

Realizujemy szereg różnorodnych usług finansowo – księgowych, prawnych, dzięki czemu obsługujemy naszych partnerów kompleksowo. Jako biuro rachunkowo – finansowe jesteśmy stale otwarci na potrzeby swoich klientów i wymagania rynku, starając się poszerzać swoją ofertę o nowe usługi.

Optymalne funkcjonowanie

W pełni zdajemy sobie sprawę, że z każdym rokiem Państwa firma jest trochę inna – jej celem jest przecież rozwój. Dlatego prowadzona przez nas księgowość też się zmienia, tak, aby najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb. Nie ograniczamy się do przetwarzania danych księgowych, ale na bieżąco śledzimy zmiany przepisów tak, by nasi klienci mogli z wyprzedzeniem przygotować się do nowych możliwości lub zagrożeń.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju


Pragniemy stworzyć wszystkim jednakowe warunki korzystania z naszych usług. Dzięki nam nie musisz mieszkać w Łodzi, bowiem posługując się INTERNETEM(elektroniczny obieg dokumentacji (IWD), Pulpit Menadżera – udostępnienie danych klientom on-line, fakturowanie on-line) jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalna obsługę w najdalszych zakątkach Polski.

 Stosujemy nowoczesne metody pracy i rozwiązywania problemów.  Do  obsługi naszych Klientów wykorzystujemy oprogramowania finansowo – księgowego CDN OPTIMA firmy COMARCH .

 UWAGA: PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ W PRZYPADKU BŁĘDÓW WYNIKAJĄCYCH Z WINY BIURA

NASZE CERTYFIKATY

Lucas Financial
Accounting Management

ul. Gimnastyczna 136
94-128 Łódź